Przygotuj się na Halloween z CH Jantar!

Jeśli szukasz akcesoriów i dekoracji na tegoroczne Halloween to serdecznie zapraszamy! W CH Jantar kupisz wszystkie niezbędne rzeczy do świętowania tego dnia w odpowiedni sposób - upiorny. 

Udekoruj swój dom 

Pajęczyny, nietoperze, ciemne balony i upiorne girlandy. Te wszystkie elementy sprawią, że Twój dom zmieni się w iście mroczną przestrzeń i bez problemu poczujesz Halloweenowy klimat. Jeżeli masz ochotę udekorować swój dom tego roku koniecznie wybierz się do Pepco, gdzie znajdziesz wymienione przez nas dekoracje i wiele więcej.

Czas się przebrać

Stroje na Halloween wcale nie muszą być straszne! Możesz przebrać się za Twoją ulubioną gwiazdę filmową, możesz podkreślić swoją zwierzęcość dzięki odpowiedniemu nadrukowi na materiale, możesz też ubrać się jak na co dzień i skupić się tylko na makijażu. Sklep Ekris dostarcza eleganckie, uszyte starannie sukienki, płaszcze, spódnice, tuniki, bluzki i wiele innych niezwykłych ubrań. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a na imprezie Halloweenowej zaskoczysz swoją elegancją, a nie makabrą.  

Halloweenowy makijaż

Strój nigdy nie jest pełny, jeżeli nie podkreśli się go makijażem! Za to makijaż może być przebraniem samym w sobie. Koniecznie odwiedź sklep Rossmann, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne materiały do wykonania przerażającej charakteryzacji na Halloween. Gwarantujemy, że odpowiedni makijaż potrafi przyciągnąć uwagę wszystkich na imprezie.

Nie ruszam się bez dyni 

Nie ma Halloween bez wyciętej dyni z szyderczym uśmiechem! Dlatego szybko pędź do sklepu Warzywa-owoce i uniknie sytuacji, że ktoś inny wykupi Ci ostatnią dynię sprzed nosa. Żeby było ekonomicznie - z resztek dyni możesz zrobić pyszną zupę, ciasto bądź placki dyniowe, albo ususzyć jej pestki i jeść niczym chipsy. 

Do Halloween pozostał zaledwie tydzień, dlatego rusz na zakupy do GH Jantar i zadbaj o odpowiedni klimat: jantarwejherowo.pl/sklepy