Wyjazd z całą rodziną? Pomożemy Ci go zaplanować!

Ciepłe kraje, a może Skandynawia? Polskie morze, czy góry? Wycieczka objazdowa, czy wypoczynek?  Planowanie wakacji dla całej rodziny to wyzwanie, ale z pewnością jest warte wysiłku! Oto kilka kroków, które pomogą Ci zaplanować idealne wakacje dla całej rodziny!

 1. Określenie budżetu
  Pierwszym krokiem jest ustalenie budżetu, jaki chcecie przeznaczyć na wakacje. To pozwoli określić, gdzie i jak długo możecie spędzić wakacje. 

 2. Wspólne ustalenie celu wakacji
  Następnym krokiem jest ustalenie, co chcecie robić i gdzie chcecie udać się na wakacje. Wolicie ciepłe i egzotyczne kraje? A może chcecie zwiedzić największe miasta w Polsce? Wybór należy do Was!

 3. Wybór noclegu
  Kolejnym krokiem jest wybór miejsca noclegu. Możecie wybrać hotel z basenem i SPA, pensjonat w spokojnej okolicy lub wynająć dom. Ważne, aby wybrane miejsce odpowiadało potrzebom całej rodziny!

 4. Planowanie atrakcji
  Po wyborze miejsca noclegu, możecie zacząć planować atrakcje. Zastanówcie się, co chcecie zobaczyć na wakacjach w wybranym miejscu. Zaplanujcie swoje dni tak, aby uwzględnić wszystkie atrakcje, ale także czas na wypoczynek!

 5. Przygotowanie do wyjazdu
  Na kilka dni przed wyjazdem upewnijcie się, że macie wszystko, co jest potrzebne, aby spędzić udane wakacje! Nie wiesz co zabrać? W Internecie znajdziesz mnóstwo informacji na temat tego co wziąć ze sobą na wyjazd do konkretnego kraju, czy miejsca! 

Podążając tymi 5 krokami jesteś w stanie zaplanować idealne wakacje dla całej Twojej rodziny! Jeśli jednak nie masz czasu na planowanie to odwiedź Salon Podróży InfoKompas w CH Jantar w Wejherowie. Specjaliści zrobią to za Ciebie! Kliknij TUTAJ i poznaj szczegóły.  

Zapraszamy do CH Jantar w pon - pt 9:00-20:00, sb i niedz. handlowe 9:00-18:00