Zorganizuj wiosennego grilla z CH Jantar!

Przyszedł sezon na grillowanie! Zastanawiasz się jak zorganizować wiosennego grilla, aby o niczym nie zapomnieć? Nie wiesz, co warto kupić oraz co przygotować, aby zadowolić wszystkich gości? W poniższym artykule przychodzimy z odpowiedzią!

1. Zaproszenia
Wybierz dogodny termin, kierując się przede wszystkim prognozami pogody, aby nie zaskoczył Was niemiły chłód lub deszcz. Poinformuj Gości o planowanej dacie i godzinie imprezy. Możesz zrobić to telefonicznie lub, jeśli jest to grill okolicznościowy, warto rozesłać papierowe zaproszenia! 

2. Grill
Przygotuj swojego grilla przed sezonem oraz upewnij się, że posiadasz niezbędne sprzęty do jego uruchomienia takie jak np. podpałka, czy węgiel.

3. Dekoracje
Pięknie udekorowany stół będzie miłą niespodzianką dla Twoich gości. Postaw na kolor przewodni i dobieraj dodatki tak, aby do siebie pasowały. Wybierz serwetki dla gości z motywem wiosennym, kolorowy obrus na stół, świeczniki. 

To wszystko dostaniesz w sklepie Pepco w CH Jantar! Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej.

4. Jedzenie
Zaskocz swoich gości smakowitymi propozycjami prosto z rusztu! Pomyśl również o najmłodszych, którzy preferują tradycyjne i delikatne potrawy. 

Pyszne kiełbaski oraz świeże mięsa idealne na grilla dostaniesz w sklepie Dominik Mięsny w CH Jantar, a świeże warzywa do wiosennej sałatki grillowej znajdziesz w Biedronce.

5. Muzyka
Zadbaj o muzykę, która wprowadzi sielską atmosferę! Nie masz odpowiedniego głośnika? Udaj się do Media Expert, gdzie specjaliści podpowiedzą Ci jaki sprzęt wybrać, aby odpowiednio nagłośnić Twoją muzykę. Kliknij TUTAJ  i dowiedz się więcej!

Wystarczy dopilnować kilku prostych kroków i możesz się cieszyć wiosennym grillowaniem! 

___

Wybierz się na zakupy do CH Jantar w Wejherowie. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20 oraz w soboty i niedziele handlowe od 9 do 18.