Czas na uśmiechy, czas na prezenty! Przygotuj się na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka już tuż tuż, a Ty nadal nie masz prezentów dla swoich pociech? Wybierz się na zakupy do CH Jantar, gdzie czeka na Ciebie wiele możliwości! Nie masz pomysłu na upominek? Przeczytaj nasze wskazówki, które z pewnością pomogą Ci w wyborze!

1. Zabawki 
To idealna propozycja dla najmłodszych dzieci! W CH Jantar znajdziesz zarówno zabawki edukacyjne, które pozytywnie wpłyną na rozwój Twojego dziecka, jak i konstrukcyjne, czy ruchowe, które polepszą jego sprawność motoryczną.

Gdzie kupić ten upominek? Wpadnij na zakupy do Reporter Young! Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej. 

2. Akcesoria plastyczno-techniczne
Twoje dziecko uwielbia rysować, majsterkować lub tworzyć małe dzieła sztuki? Udaj się do CH Jantar po niezbędne do tego akcesoria. Każde dziecko ucieszy się z takiego prezentu! 

Gdzie kupić ten upominek? Zapraszamy do Pepco! Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej. 

3. Gadżety elektroniczne
Hulajnoga elektryczna, etui do telefonu, a może nowe słuchawki bezprzewodowe? Ty najlepiej wiesz co wybrałby Twój nastolatek! Gwarantujemy uśmiech na twarzy każdego Dziecka, nawet tych trochę starszych!

Gdzie kupić ten upominek? Odwiedź Media Expert! Kliknij TUTAJ  i dowiedz się więcej. 

4. Akcesoria do kąpieli
Musująca kula do kąpieli, błyszczący pył, kolorowa piana, a także zabawki do kąpieli to idealny pomysł na zachęcenie i urozmaicenie wieczornej kąpieli. Najmłodsze dzieci to kochają!

Gdzie kupić ten upominek? Przygotuj siatki i wstąp do drogerii Rossmann! Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej.

Zapraszamy po te oraz inne zakupy do CH Jantar od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20 oraz w soboty i niedziele handlowe od 9 do 18.