Godziny otwarcia:

PN-PT: 9:00-20:00

SB i ND handlowe: 9:00-18:00

Co robić w majówkę w Wejherowie? – 3 pomysły na aktywne spędzenie czasu

Majówka to idealny czas, by oderwać się od codziennych obowiązków i naładować baterie. Wejherowo oferuje niezliczone możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu, które mogą przekształcić każdy wolny dzień w niezapomnianą przygodę.

Jesteś miłośnikiem długich spacerów pośród natury, a może chcesz połączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem lokalnej kultury? W poniższym wpisie przedstawiamy trzy pomysły na to, jak w pełni wykorzystać majówkę w Wejherowie. Odkryj, jakie atrakcje czekają na Ciebie w tej okolicy!

Spis treści

  1. Wiosenny piknik w Parku Majkowskiego w Wejherowie
  2. Kino Wejherowo – pomysł na rodzinną majówkę w Filharmonii Kaszubskiej
  3. Majówkowy spacer z pieskami ze Schroniska w Dąbrówce

Wiosenny piknik w Parku Majkowskiego w Wejherowie

Zorganizuj rodzinny piknik w malowniczym Parku Majkowskiego w Wejherowie. Oprócz atrakcyjnego placu zabaw dla dzieci, możesz podziwiać wiosenną przyrodę oraz rzadkie gatunki ptaków w wolierach. To jedyna taka atrakcja w okolicy, dlatego koniecznie musisz ją sprawdzić!

Zapraszamy do Biedronki w CH Jantar po pyszne i zdrowe przekąski. Niezbędne akcesoria piknikowe – ciepły koc, kosz piknikowy, zabawki i wiele innych dostaniesz w Pepco lub Action.

Kino Wejherowo – pomysł na rodzinną majówkę w Filharmonii Kaszubskiej

Na majówkę skorzystaj z bogatej oferty kinowej w Filharmonii Kaszubskiej. Czeka tam na Ciebie wiele ciekawych propozycji filmowych. Wolisz teatr lub koncert? Sprawdź, jakie spektakle i wydarzenia muzyczne proponuje Wejherowskie Centrum Kultury na majówkę!

Po eleganckie kreacje na majówkę wpadnij do Ekris, By Me lub Mandarynki w CH Jantar!

Majówkowy spacer z pieskami ze Schroniska w Dąbrówce

Udaj się na wolontariacki spacer z pieskami ze Schroniska w Dąbrówce i połącz przyjemne z pożytecznym podczas tegorocznej majówki. Spokojna okolica niedaleko Wejherowa, piękno budzącej się do życia przyrody oraz merdający z zadowolenia ogon pieska – czego chcieć więcej?

Przed spacerem koniecznie udaj się do sklepu zoologicznego ZOOmania w CH Jantar po smaczki dla potrzebujących psiaków.


Mamy nadzieję, że spodobały Ci się nasze pomysły na aktywne spędzenie majówki w Wejherowie. Wierzymy, że z Nami zbudujesz najlepsze rodzinne wspomnienia!