Godziny otwarcia:

PN-PT: 9:00-20:00

SB i ND handlowe: 9:00-18:00

Agencja bankowa Ekspert

Agencja Bankowa Ekspert oferuje usługi z zakresu opłat rachunków, kredytów oraz ubezpieczeń. Teraz można ją znaleźć w CH Jantar w Wejherowie.

W naszym punkcie Klient może zlecić opłaty z przelewami realizowanymi tego samego dnia. Agencja Ekspert w CH Jantar realizuje również doładowania energii na kartę. Ponadto, klient uzyska pełne doradztwo i pomoc z kredytem hipotecznym oraz ubezpieczeniem komunikacyjnym.

Fryzjer damsko-męski Adam

Fryzjer damsko-męski w CH Jantar w Wejherowie oferuje profesjonalną obsługę Klienta. Wysokiej klasy doświadczeni fryzjerzy dobiorą odpowiednią fryzurę dostosowaną do kształtu twarzy Klienta.

InfoKompas

Salon podróży infoKompas specjalizuje się w ofertach do Egiptu, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Portugalii i innych. Oferujemy wycieczki wypoczynkowe i objazdowe od około 40 touroperatorów, z wylotami z Warszawy, jak i innych miast Polski, bilety lotnicze, rezerwację miejsc hotelowych i ubezpieczenia turystyczne. Oferujemy także ubezpieczenia na życie, majątkowe i samochodowe. Dobierzemy najkorzystniejszą ofertę dla każdego klienta.

Oto Oko

Salon Oto Oko oferuje wszelkie usługi optometryczne i optyczne. Teraz można go znaleźć w CH Jantar w Wejherowie. W naszym lokalu otaczamy Państwa szczególną dbałością. Nasza obsługa w CH Jantar posiada wysokie kwalifikacje w zakresie doboru opraw okularowych, szkieł i soczewek kontaktowych.

Pralnia chemiczna

Pralnia chemiczna w CH Jantar w Wejherowie oferuje kompleksowe usługi związane z czyszczeniem odzieży. Wykorzystuje zarówno technologie prania chemicznego, jak i wodnego, które są przyjazne dla środowiska.

Tele-Car

Tele-Car to profesjonalny serwis elektroniki i telefonów komórkowych.Zajmujemy się profesjonalną naprawą elektroniki użytkowej od ponad 20 lat. Posiadamy dwa punkty naprawy w Wejherowie – jeden z nich znajduje się w Centrum Handlowym Jantar.