Godziny otwarcia:

PN-PT: 9:00-20:00

SB i ND handlowe: 9:00-18:00

Poradnik | Jak stworzyć komfortowe miejsce do pracy w domu?

Praca w domu może być wyjątkowo efektywna, pod warunkiem, że stworzysz sobie odpowiednie miejsce do jej realizacji. Oto kilka kroków, które pomogą Ci stworzyć komfortową przestrzeń do produktywnej pracy.

Oświetlenie

Twoje miejsce pracy musi być dobrze oświetlone! Umieść biurko w miejscu, w którym będziesz mieć maksymalny dostęp do naturalnego światła słonecznego. To poprawi nastrój i zmniejszy zmęczenie wzroku.

Dodaj lampę biurkową o regulowanej intensywności światła. To umożliwi dostosowanie oświetlenia do aktualnych potrzeb.

Organizacja

Zainwestuj w funkcjonalne regały i organizery, aby utrzymać porządek. To ułatwi znalezienie potrzebnych przedmiotów.

Ogranicz ilość przedmiotów na biurku do minimum. Puste przestrzenie sprzyjają koncentracji. Dla harmonijnego wyglądu ukryj kable za biurkiem lub użyj specjalnych organizerów!

Komfort i wygoda

Do pracy zdalnej wybierz krzesło i biurko, które są ergonomiczne i dostosowane do Twojej sylwetki. To zapobiegnie bólom pleców i szyi, a także przyczyni się do zwiększenia Twojej efektywności.

Aby nadać przytulności i ciepła w miejscu pracy dobierz odpowiednie dodatki w postaci ramek ze zdjęciami, świeczek, czy miękkich poduszek.

Zainwestuj w sprzęt wysokiej jakości, który nie tylko poprawi efektywność pracy, ale także zminimalizuje frustracje związane z awariami.


Zajrzyj do sklepów Pepco i Action w CH Jantar, gdzie znajdziesz akcesoria biurowe i organizery, pomocne w aranżacji przestrzeni do pracy.

Wysokiej jakości sprzęt, niezbędny w pracy zdalnej znajdziesz w Media Expert w CH Jantar. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wyborze!