Godziny otwarcia:

PN-PT: 9:00-20:00

SB i ND handlowe: 9:00-18:00

Ranking: TOP 5 wakacyjnych kierunków w Europie

Chcesz przeżyć niezapomniane wakacje w Europie, ale nie wiesz, dokąd się udać? Oto nasze zestawienie pięciu najlepszych miejsc, które zapewnią Ci nie tylko wspaniałe widoki, ale także niezwykłe przygody.

Spis treści

  1. Włoskie wakacje na wybrzeżu Amalfi
  2. Santorini – najpiękniejsza grecka wyspa
  3. Poznaj portugalską kulturę
  4. Coś dla odważnych, czyli wakacje na Islandii
  5. Poczuj hiszpański klimat w Andaluzji

1. Włoskie wakacje na wybrzeżu Amalfi

Wyobraź sobie malownicze klify, turkusowe morze i klimatyczne miasteczka — to właśnie Amalfi. Ten region jest idealny dla tych, którzy pragną połączyć relaks na plaży z odkrywaniem zabytków. 

Z biurem podróży InfoKompas w CH Jantar zaplanujesz swoją podróż tak, by nie przegapić ani jednej atrakcji tego urokliwego miejsca.

2. Santorini – najpiękniejsza grecka wyspa

Santorini to prawdziwy wakacyjny raj. Jest to miejsce, gdzie możesz podziwiać jedne z najpiękniejszych zachodów słońca na świecie. Z białymi domkami i niebieskimi kopułami, stanowi idealne tło dla romantycznych spacerów.

Specjaliści z salonu podróży InfoKompas doradzą Ci, jak najlepiej zaplanować swój pobyt na tej malowniczej wyspie.


To również może Cię zainteresować!


3. Poznaj portugalską kulturę

Lizbona to miasto, które zachwyca swoim historycznym centrum, wspaniałymi tramwajami i przyjaznymi mieszkańcami. Jeśli szukasz miejsca, które łączy w sobie kulturę, historię oraz nowoczesność, Lizbona będzie idealnym wyborem.

4. Coś dla odważnych, czyli wakacje na Islandii

Dla tych, którzy pragną przygody, Reykjavik oferuje niesamowite krajobrazy, gejzery, wulkany i niespotykaną przyrodę. Niezapomniane widoki oraz możliwość zobaczenia zorzy polarnej sprawiają, że Islandia jest miejscem wyjątkowym. 

Planując podróż z InfoKompas, możesz być pewien, że zobaczysz wszystkie główne atrakcje.


Odwiedź salon podróży InfoKompas w CH Jantar i pozwól doświadczonym doradcom zaplanować Twoją podróż marzeń!

5. Poczuj hiszpański klimat w Andaluzji

Andaluzja to serce hiszpańskiej kultury, z tańcem flamenco, corridą i niesamowitą kuchnią. Odkryj z  Nami starożytne miasta, takie jak Sewilla, Granada czy Kordoba i zanurz się w bogatej historii tego regionu.


Chcesz uniknąć trudności lub niespodziewanych  zdarzeń podczas urlopu? Odwiedź salon podróży InfoKompas w CH Jantar i pozwól Nam zaplanować Twoje wyjątkowe i bezproblemowe wakacje. Nasi doradcy to pasjonaci podróżowania, którzy użyją swojej wiedzy i doświadczenia, aby każda część Twojej podróży była dopracowana do perfekcji.