Godziny otwarcia:

PN-PT: 9:00-20:00

SB i ND handlowe: 9:00-18:00

Ubezpieczenia Wejherowo – gdzie i jakie warto wykupić?

Rynek ubezpieczeń oferuje szeroki zakres polis, które mogą chronić nas przed różnymi nieprzewidzianymi wydarzeniami. Warto zatem zastanowić się, jakie ubezpieczenia faktycznie mogą okazać się przydatne.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej czterem kluczowym rodzajom ubezpieczeń.

Spis treści

  1. Ubezpieczenie samochodu Wejherowo
  2. Ubezpieczenie zdrowotne – gdzie kupić w Wejherowie?
  3. Ubezpieczenia majątkowe Wejherowo
  4. Gdzie kupić ubezpieczenie na życie Wejherowo?

1. Ubezpieczenie samochodu Wejherowo

Posiadanie samochodu wiąże się z różnymi ryzykami, takimi jak wypadki, kradzieże czy uszkodzenia mechaniczne. Ubezpieczenie samochodu można podzielić na obowiązkowe OC (odpowiedzialność cywilna) oraz dobrowolne AC (autocasco). OC chroni przed kosztami szkód wyrządzonych innym uczestnikom ruchu, a AC pokrywa szkody własne pojazdu.

Dla pełnej ochrony warto rozważyć także ubezpieczenie od kradzieży oraz NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) dla kierowcy i pasażerów.


Specjaliści z Agencji Bankowej w CH Jantar w Wejherowie pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia samochodu.

2. Ubezpieczenie zdrowotne – gdzie kupić w Wejherowie?

Ubezpieczenie zdrowotne to kluczowy element zabezpieczenia, który zapewnia dostęp do szerokiego zakresu usług medycznych bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Publiczne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce zapewnia podstawową ochronę, jednak często wiąże się z długimi terminami oczekiwania na specjalistyczne zabiegi. Dlatego warto rozważyć wykupienie dodatkowego ubezpieczenia prywatnego, które oferuje szybszy dostęp do specjalistów, komfortowe warunki leczenia oraz pokrycie kosztów leków i terapii nieobjętych standardowym ubezpieczeniem.

Szukasz zaufanej i doświadczonej agencji bankowej w Wejherowie? Przyjdź do Agencji Bankowej Ekspert, która kompleksowo zajmie się Twoim ubezpieczeniem zdrowotnym.


Dowiedz się, co jeszcze zrealizujesz w Agencji Bankowej Ekspert w CH Jantar Wejherowo.


3. Ubezpieczenia majątkowe Wejherowo

Ubezpieczenia majątkowe skupiają się na ochronie naszego domu, mieszkania oraz dobytku w przypadku pożaru, zalania, kradzieży, czy innych nieprzewidzianych zdarzeń. Polisy te często obejmują także odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim. Wybierając ubezpieczenie majątkowe, warto zwrócić uwagę na zakres ochrony oraz sumę gwarancyjną, aby była ona adekwatna do wartości chronionego mienia.


Przyjdź i dowiedz się więcej o ubezpieczeniach mieszkania lub domu w Agencji Bankowej Ekspert Wejherowo.

4. Gdzie kupić ubezpieczenie na życie Wejherowo?

Ubezpieczenie na życie stanowi wsparcie dla rodziny ubezpieczonego w przypadku jego śmierci, trwałej niezdolności do pracy lub ciężkiej choroby. Jest to szczególnie ważne dla osób, które są głównym lub jedynym źródłem dochodu rodziny. Polisy na życie mogą także obejmować dodatkowe opcje, jak fundusze inwestycyjne czy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, co pozwala na lepsze dostosowanie polisy do indywidualnych potrzeb. 

Uwolnij się od nieprzewidzianych awarii, losowych sytuacji i usterek, zabezpieczając swój majątek, życie i zdrowie w Agencji Bankowej Ekspert w Wejherowie.